سرسیلندر کامل

مزایای سرسیلندر کامل

سرسیلندر

سرسیلندر یکی از اجزای اصلی موتورهای درون سوز می باشد. قطعات اصلی و حیاتی دیگر از جمله سوپاپ ها، میل سوپاپ، استکان تایپیت و … در سرسیلندر قرار می گیرند.

هنگامی که سرسیلندر یک خودرو به دلایلی دچار خرابی می شود، عیب یابی دقیق و پیدا کردن قطعه و قسمت معیوب به تجربه و مهارت زیادی نیاز دارد.

یافتن قطعات با کیفیت

امروزه دستیابی به قطعات مطمئن و با کیفیت به آسانی ممکن نیست. متاسفانه قطعات بی کیفیت در بازار موجود هستند که مصرف کننده هنگام خرید قطعه دچار سردرگمی می شود. و نمی تواند تفاوت قطعه با کیفیت و بی کیفیت را به راحتی تشخیص دهد. اما زمانی که از قطعه بی کیفیت برای تعمیر موتور خودروی خود استفاده نماید پس از مدت کوتاهی دچار ضرر و زیان می شود و مهمتر از همه وقت خود را تلف نموده است.

مهارت لازم برای تنظیم قطعات سرسیلندر

تنظیم مجدد قطعات بر روی سرسیلندر و موتور کاری زمان بر است. دقت و مهارت زیادی را می طلبد و برای این کار نیاز به دستگاه های خاصی نیز هست.

چرا سرسیلندر کامل

مجموعه سرسیلندر کامل اولین بار توسط شرکت زرین قطعه در ایران تولید و به بازار ارائه شد. با طراحی و تولید سرسیلندر کامل نیاز مشتری به تامین بی دردسر قطعات باکیفیت، و همچنین جستجوی فرد متخصص و با مهارت برای تنظیم قطعات رفع شد. درنتیجه مشتری با استفاده از سرسیلندر کامل در وقت و هزینه نهایی صرفه جویی می نماید.  و هنگامی که خودرویی دچار خرابی سرسیلندر می شود در کمتر از چند ساعت قابل تعمیر است.

انتخاب های جایگزین

اگر فردی بخواهد در زمان خرابی سرسیلندر از سرسیلندر کامل استفاده نکند چه می شود؟

ابتدا باید تعمیرکاری که بتواند عیب سرسیلندر را به درستی تشخیص دهد پیدا کند. سپس تعمیرکار در وقت مناسبی سرسیلندر را باز کند و قطعات آن را از هم جدا نماید. قطعات معیوب را به منظور تعمیر یا تعویض تشخیص دهد. که بعضی از قطعات باید به تراشکار سپرده شود و بعضی هم باید از نو خریداری شود. ریسک تراشکاری و خرید قطعه در این موارد به عهده مشتری است و با این حال قطعات را با قیمت بالاتری نسبت به قیمت خرید کارخانه تهیه خواهد کرد.

در آخر هم به سرسیلندر کاملی دست پیدا می کند که نسبت به سرسیلندر کامل زرین قطعه از کیفیت پایین تری برخوردار است. چون قطعات آن تضمین کیفیت ندارند. همچنین پرسنل زرین قطعه بیش از 10 سال است که هر روز با دستگاه ها و سرسیلندر و قطعات آن آشنایی دارند و مهارت و تجربه بالایی در این زمینه کسب نموده اند که این موضوع ریسک خطای انسانی را نسبت به سرسیلندر های دیگر به شدت پایین می آورد.

سرسیلندر کامل زرین قطعه یک سال گارانتی دارد و در این مدت سرسیلندر بدون قید و شرط پس گرفته میشود.

البته در بعضی مواقع خرابی قطعه یا قطعات سرسیلندر جزئی است و امکان استفاده از سرسیلندر لخت جدید و قطعات قبلی بدون پایین آمدن کیفیت وجود دارد. در این صورت به تشخیص تعمیرکار می توانید از سرسیلندر لخت و یا قطعات دیگر که خراب شده اند به تنهایی استفاده کنید.

سرسیلندر کامل در شرکت زرین قطعه در انواع مختلفی تولید می شود که با توجه به کارکرد خودرو می توانید سرسیلندر کامل متناسب با آن را انتخاب نمایید.

در صورتی که خودروی شما فشار بالایی را تحمل می کند (برای مثال تاکسی یا خودروهای بین شهری) بهتر است از سرسیلندر کامل دوگانه سوز زرین قطعه استفاده نمایید.
در صورتی که خودروی شما کارکرد عادی دارد و تک سوز است بهتر است از سرسیلندر کامل بنزینی اورتک استفاده کنید که در این صورت هزینه کمتری را پرداخت می نمایید.
همچنین اگر خودروی شما دوگانه سوز است و کارکد آن معمولی است می توانید از سرسیلندر کامل دوگانه سوز اورتک استفاده نمایید.
تعدادی از قطعاتی که در سرسیلندر کامل به کار می رود.

میل سوپاپ پژو

مقالات

بهترین سرسیلندرپژو 405تفاوت سرسیلندر کامل و خالیتفاوت سرسیلندر کامل و لختسرسیلندر XU7سرسیلندر اورتکسرسیلندر پژو 405سرسیلندر خوبسرسیلندر زرینسرسیلندر زرین قطعهسرسیلندر سمندسرسیلندر کاملسرسیلندر کامل چیستسرسیلندر لخت یا سرسیلندر کاملسرسیلندر یزدمزایای سرسیلندر کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *