logo-mark-1

ما که هستیم …

شرکت زرین قطعه یزد در سال ۱۳۶۹ با تولید و ماشینکاری سرسیلندرهای مرسدس بنز (کامیون بنز سری ال و مایلر) به صورت رسمی قدم به عرصه تولید گذاشت. این شرکت در ادامه با تکیه بر تجربیات و دانش فنی پرسنل خود توانست مجموعه سرسیلندر کامل پژو را برای اولین بار به بازار ایران معرفی نماید و همچنین تمامی قطعات مورد استفاده در موتور پژو را طراحی و تولید نماید.
هم اکنون بیش از ۴۰۰ فروشگاه در کشور با مجتمع صنعتی زرین قطعه همکاری می نمایند و در نظر داریم به منظور گسترش همکاری با این عزیزان و رضایت مصرف کننده از تمام توان خود استفاده نماییم. مفتخریم که در طی این سال ها با حسن سابقه و شهرت نیک همکاری های خود را به صورت مداوم گسترش داده ایم.

تخصص شرکت زرین قطعه بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و نیروی انسانی توانمند به منظور طراحی و تولید قطعات موتوری خودرو از جمله سرسیلندر کامل، با کیفیتی فراتر از قطعات اصلی و مشابه، با رعایت حقوق و منافع کلیه ذینفعان است. کیفیت قابل رقابت در سطح جهانی ملاک و سرلوحه تمام بخش های تولیدی این شرکت می باشد و در طراحی محصولات خود به ایجاد راه حلی ساده و نوآورانه به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه مصرف کنندگان و مخاطبانمان می اندیشیم. خدمات پس از فروش، گارانتی و جلب رضایت مشتری، اجزای جدانشدنی از تمام محصولات شرکت زرین قطعه می باشند و تمام افرادی که طی سال های متمادی افتخار همکاری و همراهی با آن ها را در خانواده بزرگ زرین قطعه داشته ایم این مسئله را در کل شرکت و محصولات آن حس کرده اند. تلاش می کنیم به طور مداوم به دانش و آگاهی پرسنل و همچنین مخاطبان خود بیافزاییم و از این طریق علاوه بر دستیابی به کیفیت بسیار بالا در محصولات خود، ایرانیان را به برگزیدن افراد و مجموعه های مسئول و پاسخگو ترغیب نماییم. در این راه مهمترین ملاک سنجش موفقیت ما رضایت روز افزون شما همراهان گرامیست.