en car

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت: خط تولید قطعات مورد نیاز بازار تعمیرات خودرو بومی سازی شده است.

علیرضا نیک آیین رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران ، درباره  وضعیت بازارهای خودرو اظهار کرد: هم اکنون حدود ۵.۵ میلیون خودرو در سطح شهر تردد می کنند که حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد این خودرو ها خارجی است.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو با اشاره به اینکه بازار تعمیرکاران راکد است، تصریح کرد: با توجه به شرایط آب و هوای فعلی، تردد خودرو در سطح شهر کم شده و این موضوع توانسته است بازار تعمیرات خودرو را تحت تاثیر قرار دهد.

نیک آئین با تاکید بر اینکه هم اکنون به دنبال قطعات ایرانی با کیفیت هستیم، تصریح کرد: در خط تولید ایران خودرو و پارس خودرو، عقب هستیم و سعی کردیم بازار را پوشش دهیم، در نتیجه مدعی هستیم بازار با کمبود قطعات برای تعمیر خودرو مواجه نیست.نیک آئین افزود: خوشبختانه اماکن بازرسی ارتباط خوبی با صنف تعمیر کاران خودرو دارند و تا حدی برخورد های لازم در این امر صورت پذیرفته است.

در پایان رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو از مردم درخواست کرد که در صورت وجود هرگونه مشکل با شماره ۷۷۵۳۱۷۲۳ تماس بگیرند و موارد را گزارش کنند.

گفتنی است؛ تحریم ها یکی از دلایلی است که قطعه سازان برای گرانی مطرح می کنند و عده ای از تعمیرکاران خودرو برای تعمیر خودرو ها جواب قانع کننده ای را به مشتریان نمی دهند.

pack1 1packslider 4 600x489

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.